Rozvoz vody do 24 hodin
od objednání
Volejte +420 737 345 974

Servis aquamatů | výdejníků vody po Brně do 48 hod.

Servis výdejníků provádíme do 48 hodin po nahlášení závady. Servisní technik provede opravu na místě, v případě náročnější opravy bude výdejník odvezen a po dobu opravy zdarma zapůjčen náhradní výdejník. V době pronájmu je servis výdejníků bezplatný.

Ke všem výdejníkům je nabízen záruční i pozáruční servis. V případě poruchy pronajatého výdejníku řešíme servis na naše náklady vyjímaje mechanického poškození.

Servis aquamatů zahrnuje:

  • - demontáž těch částí přístroje, které přicházejí do styku s dodávanou vodou
  • - jejich mechanické vyčištění kartáčkem a detergentním přípravkem
  • - ošetření a proplach vhodným dezinfekčním přípravkem
  • - následný proplach vodou (minimálně v množství trojnásobku obsahu vnitřních nádob, aby došlo k odstranění zbytků dezinfekčního přípravku)

Ke stoprocentní kvalitě stáčené vody je nezbytné provádět pravidelnou sanitaci výdejníku minimálně 1x za 3 měsíce! Cena služby je 390 Kč bez DPH za jeden výdejník. Na termín sanitace budete pokaždé včas předem upozorněni. Sanitace bude provedena naším školeným technikem. Po dobu sanitace Vám poskytneme náhradní výdejník zdarma.


Objednávky:

Tel.: + 420 737 345 974
E-mail: objednavky@aquadiskont.cz

Servis aquamatů
Chcete si objednat servis?

Napište nám Vaše jméno, telefon, email, případně další podrobnosti a my se Vám co nejdříve ozveme ohledně konkrétního termínu.

Zpráva byla odeslána! x